. . .

bg

Dlaczego warto wynająć magazyn w centrum miasta?

Rynki e-commerce rozwijają się w błyskawicznym tempie. Aktualnie to czas jest jednym z istotnych elementów konkurencyjnych przy wyborze danego produktu. Dlatego też każdemu przedsiębiorcy zależy, aby jego produkty dotarły do ostatecznego nabywcy jak najszybciej. Klient chce mieć wszystko jak najszybciej dostarczone, najlepiej tego samego dnia tuż po dokonaniu zamówienia.

Najdroższym etapem w procesie logistycznym jest logistyka ostatniej mili (o tym pisaliśmy w Magazyny Last Mile Logistics), czyli droga jaką towar musi pokonać z magazynu do bezpośredniego odbiorcy. Firmy chcą aby ich produkt był konkurencyjny nie tylko ze względu na cenę i jego parametry techniczne, ale także na czas w jakim dotrze on do Klienta. Szukając rozwiązań, najlepszym wydaje się inwestycja w powierzchnie magazynowe usytuowane w bliskiej odległości od centrum dużych miast. Magazyny Citylink to przede wszystkim właśnie doskonała lokalizacja, tuż przy głównych węzłach komunikacyjnych, przystankach komunikacji miejskiej oraz lotniskach.

 

Jak oszczędzić na wynajmie magazynu?

Wynajmując powierzchnie magazynowe analizujemy głównie koszty stałe takie jak opłata za wynajem, media itp., ale nie zwracamy już uwagi na koszty dodatkowe, które pojawiają się przy najmie magazynów położonych poza miastem. Natomiast lokalizacja magazynu w granicach administracyjnych aglomeracji miejskiej niesie ze sobą duże oszczędności dla wynajmującego, które w skali roku pozwalają na znaczne obniżenie kosztów całego najmu.

 

Na czym oszczędzamy wynajmując magazyny Citylink?

Oszczędzamy na procesie logistyki ostatniej mili:

  • Auta dostawcze nie stoją w korkach a towar do magazynu dostarczany jest na czas, dzięki czemu produkty naszych Klientów stają się na rynku bardziej konkurencyjne a odbiorca ma pewność, że jego zamówienie dotrze do niego w wyznaczonym terminie.
  • Dostarczenie towaru do ostatecznego nabywcy odbywa się szybko, sprawnie a przede wszystkim tanio. Ma na to wpływ przede wszystkim odległość powierzchni magazynowych Citylink od centrum miasta, do którego ostatecznie trafiają towary.
  • Ze względu na położenie magazynów miejskich Citylink przy zjazdach z autostrad i obwodnic miejskich, duże auta dostawcze nie są objęte przepisami ograniczającymi ruch. To również wpływa na szybki transfer towaru, obniżenie kosztów dostaw poprzez zmniejszenie czasu pracy kierowcy a także brak dodatkowych opłat logistycznych.

Oszczędzamy i my i nasi pracownicy na dojazdach do Firmy

Bezpośrednia dostępność do komunikacji miejskiej to kolejna wielka oszczędność dla Wynajmującego i jego pracowników.

  • Pracownicy szukający pracy dużo łatwiej zdecydują się aplikować na wolne stanowisko wiedząc, że szybko i tanio dotrą do miejsca pracy. Ilość parkingów P+R wzrasta w szybkim tempie, dzięki czemu pracownicy dojeżdżający nawet spoza centrum mogą pozostawić auto na parkingu i dojechać do pracy komunikacją miejską
  • W przypadku wielu magazynów, położone są na obrzeżach miast co powoduje konieczność udostępnienia pracownikom specjalnych autobusów z centrum, które dowiozą ich do miejsca pracy. Wiąże się to oczywiście z dodatkowymi kosztami, których nie trzeba ponosić przy wynajmie magazynów Citylink Wrocław Stadion czy też Citylink Łódź Olechów.

Oszczędzamy czas naszych Klientów, kontrahentów i zarządu firmy

  • Położenie magazynów miejskich Citylink tuż przy lotniskach gwarantuje szybkie przemieszanie się nie tylko w obrębie granic Polski, ale także Europy. Dotyczy to zarówno ruchu pasażerskiego jak i cargo. Podejmowanie kluczowych decyzji staje się szybsze i łatwiejsze a dojazd na lotnisko z naszych lokalizacji zajmuje kilkanaście minut.
bg

Zobacz również

Strona korzysta z plików Cookies.

OK