. . .

O nas

CL Property

jest ogólnopolskim deweloperem specjalizującym się w dostarczaniu nowoczesnych, wielofunkcyjnych powierzchni biurowo-magazynowo- wystawienniczych. Na zlecenie Klientów  zajmuje się również zarządzaniem powierzonymi inwestycjami począwszy od uzyskania wszelkich pozwoleń , po opiekę prawną aż do przekazania obiektów najemcom.
Na potrzebę budowy niewielkich magazynów SBU spółka CL Property stworzyła markę Citylink odpowiedzialną za powstanie magazynów Citylink Wrocław Stadion a następnie Citylink Łódź.

Citylink Wroclaw wizualizacja widok na doki i biurowce
Citylink Wroclaw wizualizacja widok na wjazd od ul. Szczecinskiej
background
Citylink Wroclaw wizualizacja widok od strony wjazdu

SMALL BUSINESS UNITS - MAGAZYNY OD 500M2

CITYLINK

Citylink oferuje magazyny miejskie typu Small Buisness Units, które dzięki położeniu przy głównych arteriach drogowych umożliwiają naszym najemcom szybko i bez ponoszenia dodatkowych kosztów dotrzeć do ostatecznego nabywcy w ramach logistyki ostatniej mili.
Działamy na terenie całej Polski ciągle powiększając bazę naszych gruntów pod zabudowę Small Buisness Units. Lokalizacja w obrębie dużych aglomeracji miejskich to nasza wizytówka. Aktualnie rozpoczęliśmy budowę Citylink Wrocław Stadion tuż przy wrocławskim stadionie, jedynie 300 metrów od autostrady A8 i kilka kilometrów od wrocławskiego lotniska.

O projekcie

Połączyliśmy ideę małych magazynów, biur i powierzchni wystawienniczych w jedno. Citylink powstał by sprostać wymaganiom najemców z branż takich, jak:

 • e-commerce
 • segmentu RTV i AGD
 • branży IT
 • serwis
 • biura obsługi klienta
 • dystrybutorów marek
 • wyposażenia wnętrz i budowlanej
 • R&D – biura + laboratoria

Oraz wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swój biznes w warunkach idealnie dostosowanych do swoich potrzeb.

background

Elastyczne rozwiązania

Dlaczego my?

Dział projektowy i techniczny Citylink dba o to, aby wszystkie wymagania naszych Klientów zostały spełnione, dostosowując powierzchnie magazynowo- biurowe do ich realnych potrzeb. Magazyny Citylink są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które potrzebują mniejszego, ale doskonale wykończonego i skomunikowanego obiektu biznesowego.
Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom technicznym obiekty SBU łatwo nadają się do zaadoptowania dla najemców z różnych branż: usługowej, handlowej, dystrybucyjnej, magazynowej i produkcyjnej. A dzięki wysokiemu standardowi wykończenia mogą również pełnić funkcję salonów wystawienniczych.

Last Mile Logistic

Nasza Misja

Naszą misją jest stworzenie sieci biznesowych parków magazynowych położonych w obrębie dużych miast aby nasi najemcy mogli relatywnie tanio, szybko i bez przeszkód docierać do ostatecznego odbiorcy w ramach Last Mile Logistic. Korzystając z zaawansowanych technologii oraz innowacyjnych pomysłów tworzymy obiekty dla przedsiębiorstw, które oczekują jakości w rozsądnej cenie.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe.

 • Imię i nazwisko nie może być puste, musi składać się z minimum 3 znaków oraz nie może posiadać cyfr
 • Proszę wprowadzić adres email
 • Proszę wprowadzić nazwę swojej firmy
 • Proszę wprowadzić numer telefonu
 • Wiadomość nie może być pusta oraz nie może posiadać więcej niż 2000 znaków

* Pole wymagane

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, przez Spółkę CL Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, KRS nr 0000517760).
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Strona korzysta z plików Cookies.

OK