. . .

O projekcie

CityLink

Citylink to pierwsze w Polsce parki biznesu idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Powierzchnie biurowe, wystawiennicze, handlowe oraz magazyny – wszystkie te funkcje zostały połączone w jednym nowowybudownym budynku z nowoczesną infrastrukturą. Projekty Citylink wyróżniają się doskonałą lokalizacją.

Citylink budynek biura
Citylink Wrocław Stadion budynek 3
Citylink Wrocław Stadion budynek
background
Citylink budynek biura

Small business units - magazyny od 500m2

O projekcie

Pomysł na stworzenie SBU powstał na Zachodzie, gdzie funkcjonuje pod określeniem „logistyka ostatniej mili”. Rosnąca popularność tego rozwiązania wynika ze stale intensyfikującego się popytu na szybki i tani transport towarów. Zwłaszcza w branży e-commerce, która promuje dostawy towaru w dniu dokonania zakupu przez klienta, przy zachowaniu minimalnej ceny transportu. Zachowanie tych standardów jest możliwe tylko dzięki inwestycjom typu SBU, czyli projektom takim, jakie proponuje Citylink - nowoczesnym obiektom biznesowym oferującym przestrzeń, którą można przeznaczyć zarówno na niewielkie miejskie magazyny, jak i lekką produkcję czy reprezentacyjne biura.

O projekcie

Połączyliśmy ideę małych magazynów, biur i powierzchni wystawienniczych w jedno. City Link powstał by sprostać wymaganiom najemców z branż takich, jak:

  • e-commerce
  • segmentu RTV i AGD
  • branży IT
  • serwis
  • biura obsługi klienta
  • dystrybutorów marek
  • wyposażenia wnętrz i budowlanej
  • R&D – biura + laboratoria

Oraz wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swój biznes w idealnie dostosowanych do swoich potrzeb warunkach.

Citylink to także prestiż. Nasze inwestycje wyróżnia przemyślana architektura. Frontowe witryny pozwalają na doskonałą ekspozycję oferowanych towarów i usług. Funkcjonalne i estetycznie wykonane biura, sale konferencyjne i szkoleniowe będą doskonałą wizytówką firmy. Do tego oferujemy łatwy dostęp do powierzchni magazynowych. Wszystkie inwestycje Citylink są objęte nowoczesnym monitoringiem i elektroniczną ochroną.

Lokalizacja

W przeciwieństwie do większości parków magazynowo handlowych, budynki Citylink powstają w środku miasta (odległość od ścisłego centrum do 10 km), a nie na jego dalekich obrzeżach. Dzięki temu inwestycje Citylink są doskonale skomunikowane. Do wszystkich naszych budynków można w dogodny sposób dojechać komunikacją miejską. Do każdego parku biznesu Citylink przylega wygodny parking.

Metraż

Z uwagi na to, że większość naszych klientów potrzebuje łatwo i szybko dostępnej niedużej powierzchni magazynowej inwestycje Citylink dopasowujemy do ich potrzeb. Oferujemy powierzchnie biurowe już od kilku m², a magazynowe od 499 m². Dzięki modułowej zabudowie i elastycznej koncepcji architektonicznej istnieje wiele możliwości zmiany proporcji powierzchni dedykowanej różnym funkcjom.

Jakość wykonania

Korzystamy z najnowszych rozwiązań architektonicznych. Stawiamy na detal, wykończenie i estetykę. Projekty poszczególnych inwestycji wykonali dla nas najlepsi architekci, m.in.: RH+ odpowiada za projekt Citylink Stadion we Wrocławiu, Łódzki Citylink Olechówzaprojektowała "Forma" Pracownia Projektowa Tomasz Knap. Budując korzystamy z najlepszych materiałów. Wszystkie biura oferowane przez Citylink są na życzenie w pełni wykończone (m.in.: podłogi wyłożone wykładziną, pomalowane ściany, pełna instalacja elektryczno-oświetleniowa). Wszystko jest tak przygotowane, że wystarczy wstawić meble i od razu można zacząć pracować.

CL Property jest deweloperem zajmującym się głównie kompleksową realizacją inwestycji w sektorze Small Business Units (Citylink) - zespołów budynków z modułowymi, wielofunkcyjnymi powierzchniami do wynajęcia. Oferuje przygotowane w dobrym standardzie niewielkie powierzchnie biurowe i magazynowe. Obecnie deweloper pracuje nad realizacją kilku projektów inwestycyjnych Citylink w największych miastach w Polsce (m.in. Wrocław i Łódź).

Strona korzysta z plików Cookies.

OK