. . .

bg

Dlaczego budujemy magazyny Small Business Units?

Inwestycje typu SBU (Small Business Units) cieszą się coraz większą popularnością wśród najemców, którym szczególnie zależy na prestiżowej, aczkolwiek niewielkiej powierzchni biurowo-magazynowej. Elastyczne podejście przez Citylink do wynajmu, dużo wyższy standard wykończenia powierzchni biurowych ale przede wszystkim aranżacje, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb najemcy, odpowiadają zapotrzebowaniu nowoczesnych przedsiębiorców. Klient ma bowiem nie tylko wpływ na wielkość wynajmowanej powierzchni, ale również na układ pomieszczeń i ich wykończenie.

Czym są magazyny Small Business Units?

Magazyny Small Business Units czyli SBU to małe- wielkie magazyny, które w odróżnieniu od typowych magazynów typu „BIG-BOX”, charakteryzuje doskonała lokalizacja w administracyjnych granicach dużych miast. Dogodne połączenie z ważnymi arteriami komunikacyjnymi oraz transportem miejskim dają możliwość szybszej dystrybucji towarów. Citylink inwestuje tylko w takie grunty, których usytuowanie spełnia wszystkie wymogi aby logistyka ostatniej mili była jak najkrótsza i jak najszybsza. Położenie takie jest także istotne przy zatrudnianiu pracowników, dla których dotarcie do miejsca pracy jest wówczas znacznie bardziej komfortowe.

Inwestycje SBU charakteryzuje kompleksowość , gdyż w jednym miejscu najemca może liczyć na pełną udogodnień, nowoczesną powierzchnię magazynową lub produkcyjną, starannie wykończone powierzchnie biurowe ale także miejsca parkingowe i pomieszczenia socjalne.

Dla kogo przeznaczone są magazyny Small Business Units?

Citylink oferuje najemcom niewielkie, nowoczesne powierzchnie magazynowo-biurowe Small Business Units, które są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw potrzebujących mniejszego ale doskonale wykończonego i skomunikowanego obiektu biznesowego. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom technicznym obiekty SBU łatwo nadają się do zaadoptowania dla najemców z różnych branż: usługowej, handlowej, dystrybucyjnej, magazynowej i produkcyjnej. A dzięki wysokiemu standardowi wykończenia mogą również pełnić funkcję salonów wystawienniczych.

Relatywnie niewielkie koszty wynajmu, położenie oraz wysoki standard sprawiają, że popyt na magazyny SBU wzrasta z roku na rok i zdaniem analityków ta tendencja będzie się utrzymywać również w najbliższych latach.

bg

Zobacz również

Strona korzysta z plików Cookies.

OK