. . .

Daniel Pałasz

Dyrektor Finansowy

+48 606 960 313

Chcesz zostać inwestorem w projektach Citylink?

Inwestycja w nieruchomości typu Small Business Units, to dobry sposób na pomnażanie kapitału. Proponujemy model biznesowy wymagający jedynie zaangażowania finansowego ze strony inwestora, cały proces inwestycyjny prowadzony jest kompleksowo przez CL Property. Zapewniamy uczciwe warunki współpracy.

Oferujemy możliwość inwestowania w pojedyncze nieruchomości lub portfele obejmujące kilka projektów. Inwestycja dotyczy budowy biznes parków oferujących powierzchnię: biurową, ekspozycyjną, handlową oraz magazynową.

• Wielkość inwestycji: 0,5 – 10+ mln euro

• Okres inwestycji: 2-2,5 roku z możliwością przejścia na umowę długoterminową

• Lokalizacja. Wszystkie nasze inwestycje ulokowane w najszybciej rozwijających się aglomeracjach jak Wrocławiu, Łódź a w przygotowywaniu są kolejne projekty

• Najemcami powierzchni naszych inwestycji są firmy z branży: e-commerce, handel, sektor badań i rozwoju

Skontaktuj się z przedstawicielem

Michał Gonicki

Specjalista ds. nieruchomości

+48 887 883 806

Posiadasz teren na sprzedaż?

Poszukujemy terenów pod inwestycje. W naszym zainteresowaniu znajdują się miasta powyżej 100 tys. mieszkańców. Grunty powinny znajdować się w granicach administracyjnych miast lub na ich bliskich obrzeżach. Stawiamy na lokalizacje, do których dojeżdża komunikacja miejska (autobus – I strefa biletowa i/lub tramwaj), do 10 kilometrów od centrum miasta. Dodatkowym atutem będzie położenie terenu przy autostradzie i/lub obok parków handlowych. Teren przeznaczony na inwestycje powinien mieć powierzchnię nie mniejszą niż 2 ha oraz regularny kształt.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Michał Starybrat Development Manager

Michał Starybrat

Leasing & Development Manager

+48 733 699 145

Poszukujesz powierzchni?

Oferujemy najem powierzchni magazynowych i biurowo-wystawienniczo-handlowych w największych aglomeracjach w Polsce. W Łodzi jest to budynek o łącznej powierzchni ponad 21 tys. m², we Wrocławiu – 10,5 tys. m². W przygotowaniu kolejne inwestycje. Naszą ofertę elastycznie dopasowujemy do potrzeb najemcy. Powierzchnie biurowe niemalże o dowolnym metrażu, a magazynowe od 460 m². Dzięki modułowej zabudowie i elastycznej koncepcji architektonicznej istnieje możliwość zmiany proporcji powierzchni dedykowanej różnym funkcjom.

Skontaktuj się z przedstawicielem

Strona korzysta z plików Cookies.

OK