. . .

background

Nasz zespół

Paweł Mierzejewski

Członek Zarządu

Studiował Prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz na Europa-Universität we Frankfurcie nad Odrą. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Paweł Mierzejewski posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w obsłudze prawnej przedsiębiorstw z sektora rynku nieruchomości.

Przed działalnością w Citylink obsługiwał spółki grupy OBI w zakresie ekspansji i budowy nowych marketów budowlanych, wcześniej pracował w międzynarodowej kancelarii Lovells oraz jako wspólnik w kancelarii BSJP Brockhuis Schnell Jurczak Prusak. Doradzał wielu międzynarodowym korporacjom, funduszom i bankom przy kilkudziesięciu wielomilionowych transakcjach nabycia nieruchomości, leasingu nieruchomości, finansowaniu i refinansowaniu inwestycji.

W Citylink odpowiedzialny za realizowanie inwestycji.

Prywatnie miłośnik Mazur i sportów wodnych.

Daniel Pałasz

Dyrektor Finansowy

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, stypendysta programu Tempus (Fachhochschule fuer Technik und Wirtschaft w Berlinie). Posiadacz tytułu Financial Risk Manager (FRM).

Posiada wieloletnie doświadczenie w finansowaniu nieruchomości (zarówno w bankowości komercyjnej jak i produktów leasingowych), obsłudze klientów we wszystkich sektorach nieruchomości (m.in. komercyjnych i mieszkaniowych) oraz tworzeniu polityk i strategii finansowania nieruchomości przez duże międzynarodowe grupy finansowe takie jak BACA, HVB, ING, AIB i Pirelli Real Estate.

Był odpowiedzialny za działalność treasury i finansowanie bankowe w ramach platformy mieszkaniowej założonej przez partnerów z Europy i Stanów Zjednoczonych. Dyrektor finansowy w firmie-agencie nieruchomości specjalizującym się w nieruchomościach handlowych.

Udziałowiec m.in. Luvemia Sp. z o.o. oraz Firmare Sp. z o.o.

W Citylink jest kluczową osobą przy finansowaniu wszystkich transakcji i wspieraniu zarządzania naszą strategią inwestowania.

Prywatnie pasjonat snowboardu, kitesurfingu i historii.

Robert Pykacz

Dyrektor Techniczny

Absolwent: Politechniki Wrocławskiej Wydział Budownictwa Lądowego

Robert Pykacz posiada ponad 20-letnie doświadczenie związane z realizacją i nadzorem komercyjnych projektów budowlanych w Polsce.

Przez ostatnie 12 lat był odpowiedzialny za realizację inwestycji budowy magazynów oraz centrum logistycznych. Do najważniejszych projektów w jego portfolio można zaliczyć Pomorskie Centrum Logistyczne o powierzchni ok. 100 ha w Gdańsku, a także realizacje obiektów magazynowych i logistycznych m.in. dla Whirlpool, Phillips, Yussen, Nissin, centra dystrybucyjne dla Intercars oraz Polomarket.

Realizował budowy centrów handlowych Grupy Carrefour w Polsce w Warszawie, Gdańsku i Szczecinie pełniąc funkcje kierownika projektu ze strony Carrefour oraz zdobył doświadczenie budowlano - wykonawcze u generalnego wykonawcy Bouygues Polska przy budowie obiektów biurowych – siedziby Citibank, BRE Bank oraz Societe Generale w Warszawie.

W Citylink odpowiedzialny za realizację inwestycji budowlanych.

Prywatnie pasjonat jazdy na rowerze oraz pływania

Michał Starybrat

Leasing & Development Manager

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu

Posiada ponad 20- letnie doświadczenie w zakresie zarządzania, marketingu i sprzedaży. Dołączył do zespołu w 2016 roku, który wzbogacił m.in. w zakresie: skutecznej analizy szans rynkowych, możliwości poprawy komunikacji marketingowej i potrzeb klientów oraz kreowania nowych możliwości komunikacji z partnerami i klientami. Wniósł także swoje doświadczenie w opracowywaniu nowych produktów i usług oraz optymalizacji procesów prezentacji i sprzedaży usług.

W trakcie swojej kariery zawodowej budował sieci sprzedaży, organizował kampanie reklamowe i promocyjne o zasięgu ogólnopolskim przy współpracy m.in. z multipleksami Helios i Multikino, Telewizją TVN, magazynami, wydawcą karty Euro26. Wdrażał nowe produkty i nowe kanały dystrybucji, m.in. przy współpracy z Pasażem Tesco czy Telewizją Polsat.

W Citylink odpowiedzialny za pozyskiwanie najemców, PR i marketing. Jest także kluczową osobą w realizacji i implementacji projektów inwestycyjnych.

Prywatnie pasjonuje się podróżami, lubi aktywne wypoczynek, nowe technologie, psychologię i rozwój osobisty.

Michał Starybrat Development Manager

Strona korzysta z plików Cookies.

OK